Brukerkurs | Litecom Academy (MS Teams)

475 ,-
Eks mva Inkl mva
Tilgjengelig
+
Bakgrunn for kurset: Peltor Litecom er et avansert produkt med mange funksjoner. Uten opplæring og overlatt til segselv legger mange bedrifter seg til mangelfulle, tilfeldige og i noen tilfeller uheldige bruksvaner. Mangel på opplæring fører til mer skade på utstyret og at viktige funksjoner for effektivisering ikke blir tatt i bruk.
  • Pris er pr deltaker eller ta kontakt for tilbud
  • Kurset anbefales gjennomført tilknyttet utdeling av Litecom Pro i bedriften og gjennomføres ved: 
    • Oppmøte
    • MS Teams videomøte
  • Kurset kvalitetssikrer god opplæring og korrekt bruk av Peltor Litecom
  • Målgruppen får grundig innføring i Peltor sitt produkt Litecom Pro III.
  • Man lærer om hvordan Peltor har tenkt og hensikten med ulike funksjoner.
  • Brukerne settes i stand til korrekt bruk i det daglige arbeid.
  • Kurset fletter teori og praktisk erfaring og tar imot spørsmål underveis (disse er det vanligvis mange av).
  • Innføring brukerkurs Peltor Litecom Pro serier
  • Målgruppe: brukere, superbrukere og ledelse
  • Kurset gjennomgår alle viktige funksjoner, best practice, viser gode rutiner som vil redusere risiko, feilprosent på utstyret, forhindre/utsette utmattelse ved arbeid i støy og generelt gi bedre ergonomi.
Relaterte produkter
 
 
 
 
 

SEND FORESPØRSEL

 
 
 
EUROWORKER INDUSTRIELL KOMMUNIKASJON
RASK LEVERING OVER HELE LANDET

Med eget lager og stort distributørnettverk, setter vi himmel og jord i bevegelse for å raskt levere din bestilling.

KVALITET OG GOD KJØPSOPPLEVELSE

Vi er opptatt av å gjøre en god jobb for deg. Hvis du mener vi kan forbedre oss, er vi takknemling for enhver tilbakemelding - ring på 22 80 80 10.

PRODUKTKUNNSKAP OG KJØPSTRYHHGET

Kontakt en kunderådgiver på 22 80 80 10. Vi tenker konsept, stiller spørsmål og lytter for å finne fram til produktløsninger som best dekker behovene.